[ZAMACH] – Atak terrorystyczny w Barcelonie – Ranny piłkarz !

Pilne Artykuły

Do ataku terrorystycznego doszło w czwartek około godziny 17. W centrum miasta – w pobliżu najpopularniejszej w Barcelonie ulicy La Rambla i Placu Katalońskiego rozpędzona furgonetka staranowała ludzi. Joaqium Forn, kataloński minister spraw wewnętrznych, poinformował na Twitterze o 13 ofiarach śmiertelnych i co najmniej 50 rannych. W związku ze sprawą zatrzymano jedną osobę.

– Przyjechaliśmy do Barcelony na jeden dzień, żeby zwiedzić miasto. W miejscu, gdzie doszło do ataku, byliśmy dosłownie kwadrans wcześniej – relacjonował Marek.

FILM z miejsca ataku – Udostępnij , zamiast reklam !

Share with your friends to unlock the video

„Można było wyczuć, że stało się coś złego”

Jak dodał Reporter 24, tragiczne informacje o ataku rozniosły się bardzo szybko. – Ludzie sprawdzali w telefonach portale społecznościowe. Zresztą wystarczyło spojrzeć na ich twarze i można było wyczuć, że stało się coś złego. Na ulicach wybuchła panika – podkreślił.

– Pojawiły się służby, helikoptery na niebie. Zamknięto ulice w promieniu 500 metrów od miejsca ataku – zakończył Marek.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Pilne Artykuły
[ WYBUCH ] – Zamach w Brukseli – nie żyje TUSK , MERKEL !

Udostępnij film ,aby go odblokować ! Nie wstawiamy reklam ,żeby było wygodniej ! BRAK 30 sek. reklam = UDST 🙂 Co wolisz ? Dzisiejsze wydanie wiadomości w telewizji TRWAM , jak dowiedzieliśmy się w ostatnich 20 minutach pani Angela Merkel w poważnym stanie walczy o życie w szpitalu , zaś …